חבילת ספא זוגית במרכז – תקשיבו לקול הפנימי שלכם

 

חבילת ספא זוגית במלון קוקואתם שומעים את הקול הזה? לא, לא את הרעש המזמזם, אלא את הקול הרגוע. כן, הקול שקורא לכם לעצור הכל ולהקשיב לגוף שלכם. הקול שאומר שהגיע הזמן שלכם לבחור חבילת ספא זוגית במרכז. הצוות המקצועי של מלון קוקו מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על חבילות ספא זוגיות במרכז.

רועש במרכז

לא קל למצוא שלווה באזור הכי תזזיתי בישראל. מכוניות ואוטובוסים, פיח ורעש, כל אלה ותופעות רבות אחרות התכנסו יחד כדי להשחיר את חייהם של תושבי המרכז. הרעש התמידי בו אנו נמצאים מחייב אותנו לעצור הכל ולהקשיב. ודאי תשמחו לשמוע שבאזור המרכז קיימים מכוני ספא רבים המציעים חבילות ספא שיתאימו בדיוק לכם.

חבילות ספא שונות

חבילות הספא השונות מתאימות לאנשים שונים ולזמנים שונים. תוכלו לבחור בין הגעה עצמאית, הגעה זוגית, או אפילו הגעה קבוצתית. החבילות השונות גם מציעות שילוב עם אטרקציות נוספות או יחד עם חופשה במלון. על ידי בחירה בחבילה שתתאים לכם תוכלו להפיג את המתח של היומיום באווירה בוטיקית ומעוצבת במיוחד.

הקלאסי –חבילת ספא זוגית במרכז

ספא זוגי במרכזחבילת ספא זוגית במרכז מוצעת בווריאציות שונות. כך למשל חבילת ספא וארוחת בוקר כוללת ספא זוגי במשך ארבעים וחמש דקות. תוכלו לבחור אחד מבין שלושה טיפולים אפשריים – שוודי, רקמות עמוק או טיפול משולב. בנוסף, החבילה כוללת גם בקבוק קאווה וארוחת בוקר בבית קפה.

ספא אקסטרא

חבילה זוגית נוספת היא ספא אקסטרא. זוהי חבילה רומנטית המתאימה לזוגות המעוניינים להאריך את חוויית הספא. במסגרת חבילה זו תוכלו ליהנות משלוש שעות של פינוק ורוגע. החבילה כוללת טיפול ספא זוגי ושהות בחדר משודרג הכולל גם מרפסת שמש. גם בחבילה הזו הטיפול נמשך ארבעים וחמש דקות וכולל את אחד משלושת הטיפולים – שוודי, רקמות עמוק או משולב, וגם במקרה הזה תיהנו מבקבוק קאווה מפנק.

ספא ולינה

אפשרות נוספת היא חבילת ספא ולינה. כך תשלבו חופשה נהדרת במלון בוטיק ייחודי יחד עם טיפול ספא מרגיע ואיכותי. בנוסף לספא וללינה תיהנו גם מארוחת בוקר מושלמת בבית הקפה של המלון. על ידי בחירת חבילת ספא זוגית במרכז שמתאימה לכם תוכלו להירגע מהשאון המתמשך של העיר.

שריינו לעצמכם פינוק לחגים


מידע נוסף

מלון בוטיק בתל אביב

הזמינו עכשיו