מלון בוטיק בתל אביב

 מלון מיוחד בלב ת"א

מלון בוטיק בתל אביבאת המונח בוטיק טבעה השפה הצרפתית. "בוטיק" מגדיר אלמנטים ייחודיים המגיעים באריזות קטנות או בכמות מינימלית ולא מסחרית. כשמסתכלים על עולם המלונאות, מלונות בוטיק הם כבר מונח ייחודי בפני עצמו. מלונות הבוטיק נכנסו לחיינו בסוף שנות ה-80 כאשר  החלו לצוץ בערים גדולות כמו ניו יורק וסן פרנסיסקו. מלונות אלו היו לרוב, בבעלות פרטית ובעל הנכס היה מנהל את מלון הבוטיק הפרטי שלו.

מה מייחד מלון בוטיק?

מלון הנחשב למלון בוטיק עומד במספר פרמטרים:

הראשון הוא מספר האורחים אותו יכול מלון הבוטיק לארח. מלון בוטיק, הוא מלון קטן יחסית עם מספר דו ספרתי של חדרים ( לרוב מדובר בעד 50 חדרי אירוח).

עיצוב המלון חייב להיות ייחודי ובמקרים רבים ישנו מוטיב או נושא המלווה את חדרי המלון והחללים המשותפים בו.

מלונות בוטיק אמורים לגרום למתארחים בהם לחוש אווירה ייחודית, רומנטית או יוקרתית שלא מתאימה לכל קהל יעד (להבדיל ממלונות רשתיים).

מלונות בוטיק דוגלים ביחס אישי ללקוח, מענה מהיר ואדיב לכל בקשה ולרוב צוות המלון נדרש להכיר את אורחיו בשמם.

מה היתרון של מלון בוטיק בת"א?

נופשים רבים המגיעים  לישראל בוחרים לשהות בעיר תל אביב. תל אביב נחשבת ללב הפועם של ישראל, הן מבחינה עיסקית או מקצועית והן מבחינת מקומות הפנאי והבילוי. מעלה חשובה ונוספת היא חופי הים והטיילת הארוכה שמלווה את ההולכים בה מהרצליה בקצה הצפוני ועד ליפו בקצה הדרומי.

מלון בוטיק במרכז העיר, הוא דרך נפלאה לחוות את חיי היומיום של תל אביב.  לינה במלון במרכז העיר, מלון אורבני ואופנתי מעניקה למבקרים בו את התחושה שהם חלק מאוכלוסיית האזור ולא נוצר ניכור בין התיירים – למקומיים, דבר המתרחש עם תיירים המגיעים למלונות רשתיים גדולים על קו החוף של תל אביב ומבלים בסביבתו.

יתרון בולט נוסף הוא נגישות התחבורה לשוהים במרכז העיר. אין צורך לנסוע במונית או לצעוד מרחק רב, רק כדי למצוא מקום נעים ואיכותי לאכול ארוחה טובה או לשתות בירה צוננת.  כשמלון ממוקם בלב העניינים הכל נגיש ומזמין עבור אורחיו.

יעדי חובה בביקור בעיר הלבנה

תל אביב היא מרכז תרבותי, מרכז של בילויים, קניות ובוהמה תוססת שלא נחה לרגע. יש אינספור מקומות ואטרקציות שהם בגדר "חובה" למבקר בה.  הבחירה האישית שלנו וההמלצות החמות כוללת ביקור בשרונה מרקט - שוק אוכל חדש ואקסקלוסיבי הכולל עמדות שף ייחודיות עם טעמים מכל העולם.  סיור ביפו העתיקה ושוק הפשפשים, סיבוב של בוקר או בילוי לילי במסעדות והברים האופנתיים הפזורים בסמטאות השוק.

תחנה נוספת בביקור שלכם בתל אביב היא רחוב דיזנגוף על שלל האטרקציות שהוא מציע. אם אתם ישנים במלון בוטיק בדיזנגוף, הרווחתם חוויה כפולה. אנחנו מאמינים ש"להזדנגף" עוד לא פרח מהעולם ורחוב דיזנגוף חי ונושם ומעניק חווית קניות ובתי קפה ששווה את המאמץ.  ואם תרצו, חופי הים של תל אביב במרחק של 10 דקות הליכה, כך שתוכלו להנות מכל העולמות. מלון קוקו, אורבני, צבעוני ואנרגטי עוצב בהשראות אומנותיות והוא משדר רוח צעירה ואופנתית. אם אתם מחפשים מלון צעירים בתל אביב, אין ספק שקוקו עונה לכם על הדרישה. מלון מרכזי, חי ובועט לצעירים בגילם וברוחם וגם לכאלו שקצת "קוקו".


מידע נוסף


מלון בוטיק בתל אביב

הזמינו עכשיו