אין עוד מלונות בת"א כמו המלון הזה

מלונות בתל אביבהבירה הלא רשמית של ישראל היא תל אביב, המרכזת בה את כל הטוב שיש לישראל להציע במנות גדושות במיוחד. כתוצאה מכך יש בעיר מבקרים רבים, מהארץ ומחוץ לארץ, ובהתאם לכך ניתן למצוא די הרבה מלונות בת"א ברמות אירוח שונות וברמות מחיר שונות. אבל מלון כמו מלון קוקו, עוד לא ראיתם.

איפה מוצאים מלונות בת"א?

כאמור, לא חסרים מלונות בתל אביב , וזו כנראה העיר עם הכי הרבה אופציות ללינה ואירוח בישראל, החל מאכסניות זולות ביותר ועד מלונות מפוארים. אחת הנקודות החשובות ביותר בבחירת מלון היא המיקום שלו, וקוקו ממוקם במרכז הישן והקלאסי של תל אביב – רחוב דיזינגוף, בין דיזינגוף סנטר למזרקה של אגם. מצד אחד – מובטח לכם שקט איכותי, ומצד שני, ברגע שתרצו אתם נמצאים במרחק הליכה ממרכזי התרבות הגדולים של העיר, מאולמות הקולנוע, מבתי הקפה המובילים והמסעדות הנחשבות, מהסצינה הצעירה של העיר באזור שכונת פלורנטין, מכל מועדון אפשרי, למוזיקה, ריקודים, או כל נושא אחר, וכמובן – מחוף הים.

כמה חדרים יש למלון קוקו?

מלון קוקו הוא מלון בוטיק בן 33 חדרים, ששופץ בצורה ייחודית ורעננה. את ייחודיותו של המלון ואת האווירה שבו אפשר לקלוט כבר מהרחוב, כאשר מביטים למעלה ורואים את מרפסות החדרים עטורות העציצים הפורחים, ואת הבלונים המפוסלים המחוברים לתקרה ויוצקים למרפסת חן ועליזות שאין בשום מקום אחר. הקו הזה ממשיך בעיצוב הפנימי של המקום, כולל החדרים, שנראה שקיבלו השראה מאנדי וורהול וזרם הפופ באמנות של שנות השבעים, ויחד עם זאת משרים אווירה של רוגע ונעימות.

למה מלון בוטיק ?

מלונות בוטיק בהגדרתם הם מלונות קטנים ואינטימיים בעלי אופי ייחודי וקו עיצובי ברור, המציעים לאורחיהם רמת שירות של מלון אקסקלוסיבי ביחס אישי ומפנק לכל אורח. ברוב מלונות הבוטיק לא מכניסים ילדים, אך אחת מהתכונות המייחדות את מלון קוקו היא האפשרות ליהנות מכל מה שמלון בוטיק יכול להציע, יחד עם הילדים.

מתי כדאי?

בפעם הבאה שאתם יוצאים לחופשה במרכז ומחפשים מלונות בת"א , אנחנו מציעים לכם חווית אירוח אחרת מכל מה שחוויתם בכל מלון אחר. מלון בוטיק שמכניס ילדים, אווירה כיפית אך רגועה, אירוח ברמה הגבוהה ביותר האפשרית כולל יחס אישי, את כל השקט שתרצו בתוך המלון ואת כל הרעש שתוכלו לספוג מחוצה לו, וזוהי רק ההתחלה.


מידע נוסף


מלון בוטיק בתל אביב

הזמינו עכשיו