מרגישים שהתרוקנתם נפשית? זהו הטיימינג לספא במלונות בתל אביב!

חשים שחיקה נפשית? מרגישים שהמצברים האנרגטיים שלכם התרוקנו עד תום? במצבים הללו, הפתרון הנכון הוא ליטול הפוגה קצרה ולתת קפיצה קטנה לספא במלונות בתל אביב, אם לעשיית פסק זמן או כמקום מפלט מושלם לצורך שבירת שגרת היומיום השוחקת והטענת המצברים הנפשיים מחדש.

אנשי הצוות של מלון קוקו, מלון בוטיק צעיר ורענן, הממוקם ברחוב דיזנגוף, תל אביב, מסבירים שקצב החיים האינטנסיבי והאורבני גורם במרוצת הזמן לתחושה של תשישות שוחקת, ובפרט כשמדובר בעיר נטולת הפסקה, אך מרבית מאיתנו אינם יכולים להרשות לעצמם חופשה ממושכת, ולעתים גם לא הפוגה קלה לסופ"ש או ללילה בודד. בנסיבות האלו, כדאי "לגנוב" הפוגה קלה למלון ספא איכותי כדי לצבור מלאי טרי של אנרגיות רעננות.

התנתקות מוחלטת מכל טרדות היומיום והתמקדות בחיבור שבין הגוף והנפש

ספא זוגי במלונות תל אביבלא זו בלבד שספא במלונות בתל אביב מהווה כמעין אתנחתא קלה מרגיעה ומפנקת, אלא שמדובר באתנחתא המחוללת פלאים, היות והיא מזמנת התנתקות מוחלטת מכל טרדות היומיום, תוך התמקדות בחיבור שבין הגוף והנפש.

ניתן למנות כיום באזור המרכז מספר לא מבוטל של מכוני הספא המציעים טיפולים מגוונים וחבילות ספא שונות, אך במידה ואתם תרים אחר חבילות ספא איכותיות באמת, אזי כדאי לכם לקפוץ למלון קוקו וליהנות מתפריט טיפולים עשיר ומפנק.

תפריט הטיפולים של המלון מציע חבילות ספא זוגיות וטיפולי סולו ליחיד, ומאפשר בחירה בין שיטות טיפוליות שונות, כגון עיסוי שוודי קלסי, עיסוי רקמות עמוק או עיסוי משולב המיושם בעזרת לחיצות עמוקות ומשחררות.

מגוון חבילות ספא ליחיד או לזוג לפינוק מושלם

בין חבילות הספא שמציע מלון קוקו ניתן למנות חבילת סולו ספא ליחיד או לזוג, שכוללת טיפול ספא מפנק למשך 45 דקות בתוספת בקבוק קאווה, וכן חבילת ספא זוגית שכוללת גם ארוחת בוקר עשירה ובריאה בבית הקפה של המלון.

לזוגות המעוניינים להאריך את החוויה ולהתפנק באופן מושלם למשך 3 שעות, מוצעת חבילת ספא אקסטרה רומנטית, המורכבת מטיפול ספא זוגי של 45 דקות ושהות בסוויטה משודרגת למשך יתרת הזמן.

במידה והחלטתם ליטול לעצמכם פסק זמן קצת ארוך יותר, אזי מלון קוקו מציע לכם חופשת פינוק מושלמת הכוללת טיפול ספא זוגי ולינה בחדר משודרג עם ארוחת בוקר. אז אם חיפשתם ספא במלונות בתל אביב, זאת כדי לקחת פסק זמן קצר- הגעתם בדיוק אל המקום הנכון!


מידע נוסף

מלון בוטיק בתל אביב

הזמינו עכשיו