מרגישים שחיקה נפשית? שחיקה בזוגיות? קחו פסק זמן ובואו לספא זוגי בתל אביב!


ספא זוגי בתל אביב מלון קוקולא פעם קורה שקצב החיים האינטנסיבי והמהיר המאפיין כל כך את העידן העכשווי, איננו מאפשר לנו את הפריבילגיה ליטול חופשה ממושכת ולעתים גם אפילו לא ללילה בודד. הדבר מוביל לכך, שבמרוצת הזמן הופכת השגרה לשוחקת, גורמת לעייפות החומר, והשלכותיה פוגעות בחיוניות והאפקטיביות, בזוגיות ובסובבים,תוך שהיא מרוקנת את כל המצברים הנפשיים.

אם גם אתם מרגישים את אותה השגרה השוחקת, זהו בדיוק הטיימינג לפסק זמן קצרצר מהמירוץ בתוך הלולאה אינסופית הזו של החיים, לשלוף משם את בן או בת הזוג ולתת קפיצה קטנה לספא זוגי בתל אביב. ממלון קוקו שדורג על ידי אנשי מקצוע מענפי התיירות והמלונאות כאחד ממלונות הספא הטובים ביותר בישראל, מסבירים שהספא מעניק לגוף מעטפת רחבה של טיפולים ועיסויים מגוונים, בזמן שהנפש נחה לה ואוגרת מלאי מחודש של אנרגיות רעננות.

הזדמנות מושלמת להתנתקות מרגיעה ומפנקת מהשגרה המעיקה


אתנחתא קלה בת שעות ספורות במתכונת של ספא זוגי בתל אביב מהווה הזדמנות מושלמת להתנתקות מרגיעה ומפנקת מהשגרה המעיקה, ויש בה את היכולת לחולל פלאים בגוף ובנפש, מהסיבה שהיא מאפשרת להיאחז בשקט והרוגע שמשרה האווירה נינוחה, להשתחרר לחלוטין מכל העומס והלחץ הטמונים בשגרת היום הסבוכה, ולהתמסר אך ורק לרענון הזוגיות שנשחקה ולחיבור שבין הגוף לבין הנפש.

מרבית מכוני הספא הקיימים כיום בארץ מציעים היצע מגוון של חבילות ספא כאלו ואחרות, אך במידה ואתם מחפשים מקום שמסוגל להעניק חבילות ספא איכותיות ומפנקות באמת, שהרי חבילות הספא כמו גם תפריט הטיפולים שמציע מלון קוקו הנו מפנק ועשיר במיוחד, זאת במטרה לאפשר לכם לבחור בטיפול המושלם עבורכם.

מתנה מקורית ומפנקת המשתלבת נהדר עם חופשה מדליקה


ספא זוגי בתל אביב נחשב למתנה מקורית ומפנקת, ומשתלב נהדר עם חופשה מדליקה וימי כיף בעיר. בין חבילות הספא השונות שמוצעות במלון קוקו ניתן למנות טיפול ספא זוגי מפנק למשך 45 דקות, זאת בתוספת ארוחת בוקר עשירה ובקבוק קאווה בבית הקפה של המלון.

לזוגות המעוניינים להאריך את חוויית הספא הנפלאה ולהתפנק למשך 3 שעות רצופות, אזי להם מומלצת בחום החבילה הרומנטית המושלמת "ספא אקסטרה", חבילת פינוקים משודרגת שכוללת טיפול ספא זוגי ובנוסף גם שהות בסוויטה פרטית מפוארת ליתרת הזמן שנותר.

במהלך תקופת החורף מזמין אתכם מלון קוקו לחופשת פינוק מושלמת המורכבת מטיפול ספא זוגי, לינה בחדר משודרג עם מרפסת הפונה לגן האורבני של המלון וארוחת בוקר עשירה ומזינה. אז למה אתם מחכים? בואו לגלות את הספא של מלון קוקו


מידע נוסף


מלון בוטיק בתל אביב

הזמינו עכשיו