הזמן עכשיו
גם במלון הכי קוקו בעיר אפשר למצוא שלווה. מלון קוקו שמח להציג חדר טיפולים חדש, פינה של רוגע ושקט באמצע תל אביב הסואנת.
בתפריט הספא שלנו תמצאו מגוון חבילות וטיפולים מפנקים, שיעזרו לכם להפיג את המתח של היום באווירה בוטיקית, יוקרתית ומעוצבת במיוחד בכדי לאפשר לכם לקחת פסק זמן. חדר הטיפולים של המלון פונה לגן אורבני שקט, בו יכולים אורחי הספא ליהנות מפינות מנוחה נוחות וגישה חופשית ללובי המלון בו שתיה ודברי מתיקה.
קרא עוד
בפני אורחי המלון עומדים 4 זוגות אופניים, 24 שעות ביממה, לשימוש חופשי וחינמי (על בסיס זוגות פנויים, לא ניתן להזמנה מראש)
לאורחי מלון קוקו גישה חופשית למכון כושר ג'ימי הממוקם בדיזנגוף סנטר (בניין ב', קומה 3), במרחק כ-3 דקות מהמלון. במכון בריכה מקורה, מתקנים ושיעורים בכל ימות השבוע והוא פועל בכל שעות היממה.
בפני אורחי המלון המגיעים עם רכב קיימות שתי אופציות לחנייה בקרבת המלון בתשלום קבוע של 55 שקלים ל24 שעות.
חניון הכיכר – לתקופות שהייה ממושכות יותר או עבור אורחים המעוניינים להוציא ולהכניס את הרכב מהחניון, ניתן לחנות בחניון הכיכר הממוקם ברחוב לוריא 8. החניה הינה בעלות של 55 ש"ח לעד 24 שעות עוקבות, והיציאה והכניסה מהחניון באמצעות כרטיס חניה מגנטי אשר מונפק בדלפק הקבלה של המלון. התשלום עבור החניה יתבצע בדלפק הקבלה של המלון  ולא בחניון עצמו.שימו לב כי על האורחים להשיב את הכרטיס המגנטי אותו הם מקבלים מדלפק הקבלה למלון בסוף השהות!
קרא עוד
בפני אורחי המלון אינטרנט אלחוטי חינמי בכל שטחי המלון, רק צריך להתחבר ולקבל את תנאי השימוש
אם ברצונך להכיר יותר את תל אביב \ ישראל, ניתן לפנות אל דלפק הקבלה על מנת לארגן טיולים קבוצתיים או פרטיים לכל יעד תיירותי בישראל במגוון שפות. אנו עובדים עם חברות בוטיק מהאיכותיות בשוק ונשמח לסייע להזמנת טיול לכל יעד שתחפצו בו.
קפה קוקו הוא בר - מסעדה בפתח מלון קוקו המציע ארוחות בוקר ובראנץ׳ משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות אחר הצהריים. דרינק קליל במהלך היום או כשמתחילה השקיעה. כשהערב יורד, האורות מתעממים, הנרות נדלקים וכיף לשבת לאפרטיבו או לחלוק ארוחת ערב טעימה