הזמן עכשיו
מתחשק לכם לראות את תל אביב מבפנים? מצוין, מלון קוקו הוא הבחירה הטובה ביותר! למה? כל תל אביבי שתשאלו אותו מהו הרחוב המרכזי ביותר בעיר יענה לכם מיד - דיזינגוף. רחוב דיזינגוף חוצה את מרכז העיר ונמצא במרחק נגיעה מחנויות, מסעדות, ברים, חוף הים, מרכז קניות מרכזי, בתי קולנוע ועוד אטרקציות רבות.

מלון קוקו ממוקם במרכז של המרכז - ממש בלב רחוב דיזינגוף. אז אם חיפשתם מלון בוטיק שנמצא במיקום המושלם בתל אביב - מצאתם!
CUCU - מלון בוטיק בדיזינגוף

מציע חווית אירוח ייחודית. המלון מציג אורבניות בשילוב אומנות וקריצה לאורחים. "מלון קוקו", צמוד לכיכר, ומדגיש את הנגישות והרוח הרעננה שלו בנוף הרחוב והוא פונה גם לקהל צעיר שתר אחר מלון צעירים בלב תל אביב.

במלון חדרים מעוצבים וחללים משותפים שלא ניתן להתעלם מהם. המוטיב החוזר במלון הוא איורים גראפיים צעירים ושובבים ובלוני קרמיקה מעוצבים התלויים במרפסות החדרים, כך שגם המבקרים במלון וגם עוברי האורח ברחוב לא יכולים להישאר אדישים למראה המלון. מעבר ללינה נוחה במלון ייחודי, ישנו יתרון מובהק נוסף והוא מיקום המלון. מלון בכיכר דיזנגוף זו בהחלט לינה בלב הפועם של העיר. אפשר להגיע לחופי הים של תל אביב בהליכה קצרה ובקרבת המלון מספר מסעדות איכותיות ובמבט רחב יותר - רחוב דיזנגוף שוקק ברים ובתי קפה אופנתיים וכל מי שמבקר בו, מקבל כבר משעות אחה"צ, משב רוח צעיר ורענן.

תרבות האירוח והלינה במרכז תל אביב

רחוב דיזנגוף החל כציר מרכזי המחבר את רחוב אבן גבירול עם נמל העיר. מהר מאד הפך הרחוב למרכז הבוהמה של תל אביב. רחוב דיזנגוף התפתח ונפתחו בו עשרות בתי עסק: חנויות אופנה רבות, בתי קפה ומקומות בילוי. שיאו של רחוב דיזנגוף היה בשנות ה-60 ולאחר מכן דעך מעט כשהחלו להיפתח מרכזים מסחריים שהתחרו בו.

בתקופה הזוהרת בה הרחוב פרח, הומצאה מילת הסלנג "להזדנגף". כל מי שרצה "להזדנגף" הגיע לרחוב דיזנגוף כדי לטייל בין החנויות ולשבת בבתי הקפה שברחוב התוסס.

כחלק מהתרבות והבוהמה שפרחה סביב רחוב דיזנגוף יצא לאקרנים הסרט המפורסם "דיזנגוף 99" ששיקף את חיי הצעירים בבוהמה התל אביבית. תהילתו של רחוב דיזנגוף שבה אליו בעשור האחרון וכיום הוא נחשב לאחד מהרחובות המרכזיים והפעילים בעיר. בדיזנגוף תמצאו מגוון פעילות ואפשרויות בילוי, החל מלינה במלון בוטיק בדיזנגוף, ישיבה בברים אופנתיים, קניות וחנויות אופנה של מעצבים ומגוון מסעדות ובתי קפה.

אם בעבר מלונות רשתיים גדולים היו נחלת העיר, כיום ישנם מתחרים רבים, איכותיים וייחודיים אל מול המלונות הגדולים. קהל היעד של רחוב דיזנגוף הוא ברובו חברה צעירים שרוצים ללון במלון איכותי במרכז העניינים. אחד היתרונות הבולטים של מלון עירוני הוא הנגישות לתחבורה הציבורית ולעיתים אין צורך בתחבורה כלל. מלונות עירוניים, ובעיקר מלונות בוטיק בתל אביב ממוקמים בקרבת מרכזי קניות, צמתים ראשיים או רחובות פופולאריים כמו רחוב דיזנגוף, שד' רוטשילד, נווה צדק ועוד.